//

KLUBI KOHTA

TREENINDES MEIE KLUBIS

Te saate teada , et Taekwondo on efektiivne ja võima enesekaitse süsteem, hoogne ja etendus spordiala. Taekwondo on a efektivne vahend organiismi tugevdamiseks ning enesetäiendamise viis. Pealegi veel, saate arendada enesekindlust, omandada harjumusi ja iseloomuomadusi, mis võimaldavad igas olukorras tõhusalt tegutseda, saavutada nii edu ametialases, kui ka suhetes teistega.

TAEKWONDO ISELOOMULIK ERIPÄRA

Tegeleda Taekwondo´ga võivad noored ja eakad, mehed ja naised ning mõnel juhul erivajadused. Füüsilsed jõud, kaal, kehaehituse anatoomilise eripärad ei anna piirangud.

MEIE KLUBIS ELENEMATA VANUSEST JA FÜÜSILILISTEST ANDMETEST

Te saate läbi uurida Taekwon-dot kui Korea traditsiooniline võitluskunst , mis iseloomulikud eripärad on lai kasutus hüpetes jalgade ja kätega löögid. Taekwon-do peaaegu on saavutanud kõigis maailama riigides.

SELLINE POPULAARSUS SELETUB SEDA

Et Taekwondo on efektiivne ja võima enesekaitse süsteem, hoogne ja etendus spordiala. , Pealegi veel, Taekwondo on arusaadav ja efektiivne vahend ograniismi tugevdamiseks, tee vaimse ja füüsilist täiuslikkuks saavutamine, viis teha oma elu huvitavaks ja sümdmusrohkeks.

Klubi eripära on sportlaste kasvatamine iidsete võitluskunstide parimate traditsioonide järgi koos kaasaegne ettevalmistamise meetoditega. Oma töö klubi ehitab, toetudes põhimõtetele, välja töötud Taekwondo asutaja meister Choi Hong Hi